poniedziałek, 16 czerwca 2014

14 VI -Międzynarodowy Dzień Dziergania w Miejscach Publicznych.

W sobotę 14 czerwca na Rynku w Pobiedziskach uczciliśmy wspólnym robótkowaniem Międzynarodowy Dzień Dziergania w Miejscach Publicznych.
Wraz z Lidką z bloga CaNiSa Rękodzieło  oraz Klubem Rękodzieła przy Bibliotece w Pobiedziskach , przy wsparciu Fundacji Scena Pobiedziska, oraz przy uprzejmości miłych Pań z naszych Bibliotek zorganizowaliśmy się na Rynku by wspólnie dziergać , pokazać innym nasza pasję, dzielić się doświadczeniem.... by dziergać publicznie!!
Cieszy mnie bardzo zaangażowanie Wszystkich, wsparcie jak i w ogóle za interesowanie wyjściem z dzierganiem na tzw. "ulicę" bez oporów, wręcz przeciwnie! Rozpierała nas duma!
Nasze spotkanie uważam za bardzo udane, inspirujące i wierzę, że w kolejnych latach będziemy się w ten dzień równie chętnie spotykać.
Sama inicjatywa wspólnego robótkowania w Klubie, nauka nowych technik, lub dzielenia się swoim doświadczeniem jest świetna! Możliwość uczenia się od innych... Poznawania osobiście inne Twórcze Osoby, które nawet nie wiedzieliśmy, że mieszkają tuż obok, jak w przypadku Lidki. Doskonale znałyśmy nasze blogi, podglądałyśmy, znałyśmy się wirtualnie ze Spotkań Robótkowych na FB... Okazało się, że mieszkamy w tej samej miejscowości i uczęszczamy do tego samego Klubu ;-))
Świat w brew  pozorom jest mały i to jest w tym wszystkim piękne!
Również takie dni jak Międzynarodowy Dzień Dziergania w Miejscach Publicznych dają możliwość poznania się, dowiedzienia, że być może dzielę pasję z moją sąsiadką lub inną osobą która również pasjonuje się rękodziełem. Wierzę głęboko, że w mojej miejscowości będzie więcej takich twórczych inicjatyw!
Więcej zdjęć z tego pięknego dnia znajdziecie na fanpage Nitkowy Świat,  na Fundacyjnej stronie  oraz Klubowej

Zdjęcia wykonali:

;-))

7 komentarzy:

Żyj Kochaj Twórz pisze...

Jakie nietypowe święto. Bardzo mi się podoba!
Pozdrawiam
Karolina z zyj-kochaj-tworz.blospot.com

Justyna Łuczaj pisze...

Super pomysł, aby w ten sposób uczcić taki dzień:) Sama bym się z chęcią przyłączyła:)

bozenawdaniec. pisze...

Niesamowite święto, super inicjatywa, wiem, że taka jest, tylko jakoś zawsze dowiaduję się po fakcie, zresztą na wsi to z kim i gdzie dziergać ...
Pozdrawiam :)

Wiola B pisze...

Na pewno świetnie się "bawiliście" , a widzę , że średnia wieku również zróżnicowana, co niezwykle cieszy i napawa optymizmem:)))) Pozdrawiam serdecznie:)))

madebyanak pisze...

Super! W sobotę też się wybieram na takie spotkanie. Mam nadzieję, że będzie równie miło jak u Was:)

Anita M pisze...

Wspaniale mieć pasję i móc ją dzielić z innymi:)

CaNiSa pisze...

Super było :* Mój post nadal się tworzy, bo jak zwykle ciągle coś :P Oby jak najwięcej takich spotkań! Za rok też trzeba coś zorganizować :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Tu znajdziesz moje prace

Nitkowy Świat na Da Wandzie !

Leśna Broszka na DaWandzie
Mini_logo

Odkryj na DaWandzie

Od: NitkowySwiat

Leśna Broszka

DaWanda Shop-Widget