środa, 9 kwietnia 2014

Kolory szarości.

Szarość ma wiele barw... wręcz i kolorów... Wystarczy mieć wyobraźnię by barwy te dostrzec. Nigdy tej wyobraźni mi nie brakowało... Czasem patrząc zbyt często sercem widzę więcej kolorów niż inni. Ech ten mój niepoprawny optymizm ;-))

Barwy i potencjał dostrzegłam w pewnej szarej tekturze i zeszycie. Po mocnym złączeniu kilku materii, faktur oraz odkryciu mocy zszywacza powstał zapiśnik - pamiętnik -


Tworzenie mojego zapiśnika sprawiło mi wielką frajdę! Przypomniałam sobie młodzieńcze lata. Z okładką poszło mi dość szybko, miałam konkretny jej zarys w głowie. Naturalna szarość muśnięta kolorem oraz naturalny i gruby len. Wnętrze - po szczególne kartki zapisują się i powstają z biegiem czasu. Jednak zawartość jest zbyt osobista i zbyt moja bym mogła tu ją w całości przedstawić.


Kartki zdobią tasiemki, wstążki, taśma izolująca, Szydełkowe kwiatki...


...moje rysunki, kwiatki-pasmanteryjne jak i te papierowe ...


6 komentarzy:

moja-enklawa pisze...

Takie zeszyty to domena chyba większości nastolatek. Ale u nas jakoś specjalnie i nadzwyczajnie nie ozdabiało się okładki. Pozdrawiam serdecznie

Aneta pisze...

Świetna sprawa :) marzy mi się coś w tym stylu na przepisy, tylko nie mogę się zdecydować jak go wykończyć. A jaki klej polecasz to połączenia materiału z tekturą?

Nitkowy Świat pisze...

Dziękuję. Używam i polecam klej magic lub UHU ;-))

Aneta pisze...

dzięki :)

szydełkowa mama pisze...

Ciekawi mnie to "coś" szarego, zapowiada się pięknie. Pozdrawiam :)

Ina Kaźmierska pisze...

Ja bardzo lubię takie zeszyty, są pełne uroku i ma się pod ręką wszystko co przypomina fajne chwile. Można godzinami siedzieć i przypominać sobie wszystko to co ulotne. Jestem pod wrażeniem Twojej pracy Karolino:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Tu znajdziesz moje prace

Nitkowy Świat na Da Wandzie !

Leśna Broszka na DaWandzie
Mini_logo

Odkryj na DaWandzie

Od: NitkowySwiat

Leśna Broszka

DaWanda Shop-Widget