wtorek, 1 kwietnia 2014

Podziękowanie... Rocznica...

Troszeczkę przegapiona, ponieważ rocznica datowo miała miejsce w poprzednim poście.
Jednak dzień codzienny zbyt szybko biegł i nie wyhamowałam w odpowiednim dniu, liczę jednak na Waszą wyrozumiałość!Dnia 26 marca 2010 roku został napisany pierwszy post na moim blogu. 
Jak wiele z Was zakładałam go pełna pasji do rękodzieła, tworzenia rzeczy unikalnych i tym samym by mieć możliwość pokazania mojej twórczości, tego co mnie fascynuje i co sprawia mi przyjemność.
W moim najbliższym otoczeniu był wówczas Ktoś kto wątpił w sukces tegoż bloga. Uważając że moje prace są mało interesujące oraz, że nie będę miała czytelników! Owy Ktoś bardzo mocno się pomylił. Szybko pojawili się komentatorzy oraz stali bywalcy, a statystyki wejść na moją stronę do dziś dnia rosną co szalenie mnie cieszy. Zawdzięczam to oczywiście Wam!!Część osób jakie zaczęły tu zaglądać, zagląda nadal, inna część osób zrezygnowała z blogowania. Przybyli i nadal przybywają nowi goście, sama też ciągle odkrywam nowe blogi i nowe fascynujące miejsca w sieci gdzie można podziwiać pracę innych.Pierwszą osobą która skomentowała już trzeci mój post była Sylwik . Drugą zaś była Jetel . Trzecią Rękodzieło Jadzi . Wyliczać mogłabym tak jeszcze długo... Dziękuję dziś Powyższym Panią, że zasiliły moje rubryki "komentarz" jak i Wszystkim odwiedzającym i komentującym mnie tu osobą, również tym które wiem, że czytają mój blog regularnie nie pozostawiający na nim śladu. Takie odwiedziny też wiele dla mnie znaczą!Na moje szczęście dziś otaczają mnie osoby jakie mnie wspierają w mojej pasji, jakie doceniają moją włożoną prace w każdy "twór" moich rąk i jeśli nawet nie zawsze rozumieją to co stworzę to i tak są pełne wsparcia dla mnie jak i mojej twórczości. Natomiast ich krytyka jest tylko i wyłącznie motywująca jak i kreatywna... bym miała potrzebę ciągłego rozwijania się.Blogowanie pozwoliło mi też poznać wiele twórczych i wartościowych osób, również osobiście, co cieszy mnie jeszcze bardziej! Poznałam nowe techniki oraz tajniki sztuki rękodzielniczej. Jedne mniej inne bardziej mi się spodobały i zagościły na stałe w moim sercu jak np. filcowanie igłą oraz robótki na drutach. Również rozwinęły się inne moje pasje jakie towarzyszyły mi w sumie od dzieciństwa. Jak na przykład szydełkowanie. Dziś już nie boję się dużych projektów jak 10 lat temu. Serwetki też przestały być dla mnie sekretem. Rozwinęła się też przez lata moja wyobraźnia malarska. Kiedyś na siłę chciałam malować krajobrazy... Dziś umiem śmiało pędzel poprowadzić z artystycznym rozmachem pozwalając widzowi samemu dopełnić wyobraźnią tematykę zawartą na płótnie. Mogę śmiało napisać że dzięki blogowi zaczęłam szerzej myśleć o sztuce jak i rękodziele co pozwala mi śmielej prezentować swoje poczynania. Ot... mam świadomość, że takich szalonych Robótkowiczek / Artystek jak ja jest całe mnóstwo!!
Praca twórcza zawsze sprawiała mi przyjemność i tak już pozostanie zapewne zawsze. Bo gdy braknie weny na nowy wiersz lub obraz jest zawsze książeczka z wzorami serwetek jakie nie wypróbowałam jeszcze, są nowe do odkrycia wzory na druty jak i wiele innych możliwości spełnienia się artystycznie. 

Chciałabym Wszystkim serdecznie podziękować! Za to, że Jesteście, że zaglądacie jak i tym którzy mogą pozostawić swój ślad po sobie tutaj przede wszystkim. Ponieważ "namacalna" obecność czytelnika jest dla mnie wspaniałym oraz motywującym do dalszej pracy wyróżnieniem.Dość mocno się rozpisałam... zarazem tyle jeszcze bym chciała napisać...

Pozostaje napisać mi...

DZIĘKUJĘ !! 

Niebawem pojawi się post rozdaniowy, czyli kolejny sposób uczczenia jakże wspaniałej czwartej rocznicy dla mnie, ale i przede wszystkim dla Was.

;-))

13 komentarzy:

moja-enklawa pisze...

Wszystkiego najlepszego z okazji czwartej rocznicy blogowania! Pozdrawiam serdecznie!

Blog Małgorzaty Halber pisze...

Gratuluję konsekwencji!

bozenawdaniec. pisze...

Gratuluję pięknej rocznicy :)
A co do treści, bo w tym wszystkim nie chodzi o to, by robić do szuflady i nie chodzi o to, aby coś robiąc, oczekiwać na same pochwały. Warto wiedzieć, że są tacy jak my, którzy podzielają naszą pasję i warto się z takimi osobami dzielić częścią siebie :)
Pozdrawiam :)

szydełkowa mama pisze...

Pięknie napisałaś swoje podziękowanie. Odwiedzam Cię wprawdzie od niedawna, a wszystko dzięki "wspólnemu dzierganiu" i bardzo się cieszę, że tu trafiłam. Bloguj nam i rozwijaj swoje pasje artystyczne jak najdłużej. Serdecznie pozdrawiam :)

karto_flana pisze...

Gratuluje rocznicy Tobie i Twojemu blogowi, mnie tez bylo milo Ciebie poznac :)

Ina Kaźmierska pisze...

Ja również Karolino gratuluję Ci pięknej rocznicy. Bardzo się cieszę, że mogłam poznać Ciebie i Twoją piękną twórczość. Dziękuję Ci bardzo :). Ina

Sarmatix pisze...

Wpis napraw łapie za serce. Ja oczywiście czytam i podziwiam, chociaż niestety, nie zawsze komentuję. Twoje obrazy podobają mi się bardzo. Ja sama po latach miałam znowu wziąć się za malowanie, ale jakoś nie mogę się zmobilizować.

ella 0591 pisze...

Sympatyczne podsumowanie Twojego blogowania...zycze dalszych lat takiej twórczej pracy i duzo pomysłow.Pozdrawiam,,,,,

Justyna Łuczaj pisze...

Gratuluję już tylu lat:) To prawda- nie wszyscy w nas wierzą i w to, co potrafimy, a jednak są osoby, które podzielają naszą pasję i to jest niezmiernie miłe:) Pozdrawiam

artesania pisze...

Gratuluję blogowych urodzin, życzę ciągłej weny i dużo nowych inspiracji. Pozdrawiam serdecznie

Dusia pisze...

Fajny ten blogowy świat , więc tak dalej pozdrawiam Dusia

Dom z mozaikami pisze...

Gratuluję i serdecznie pozdrawiam. Ala

CaNiSa pisze...

Gratuluję wytrwałości :) u mnie dopiero kilka miesięcy, a i tak niestety różnie to bywa z regularnością pisania... Oby jeszcze wiele takich rocznic przed nami :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Tu znajdziesz moje prace

Nitkowy Świat na Da Wandzie !

Leśna Broszka na DaWandzie
Mini_logo

Odkryj na DaWandzie

Od: NitkowySwiat

Leśna Broszka

DaWanda Shop-Widget