środa, 13 października 2010

Łyżka

Nadrabiając moje zaległości dziś pokarzę łyżkę decu. Moją pierwszą próbę z tą techniką. Jeśli ktoś, kiedyś myślał, że decoupage jest łatwą techniką zdobienia to się baaaaardzo mylił i pragnę nieświadomych poinformować, że to bardzo trudne. Wbrew pozorom.

Oto moje wypociny:
Tak, wiem. Powyjeżdżałam klejem. Myślałam, że po wyschnięciu nie będzie go widać... Myliłam się. Człowiek uczy się całe życie ;-))

Pozdrawiam Was

6 komentarzy:

jetel pisze...

Jak mówią "pierwsze koty za płoty" chociaż wg mnie nie wygląda ta łycha wcale żle.
Też czytałam trochę na temat tej techniki i doszłam do wniosku, że to nie dla mnie. Mój świat to niteczki i tak niech zostanie :)
Będę Ci kibicowała w zmaganiach z tymi klejami, serwetkami, lakierami....
Bardzo mi się podobał Twój post na temat Babci.

emade76 pisze...

Ja do decu się zabieram od jakiegoś czasu.....i pewnie mi jeszcze zejdzie :) Zakupy częściowo porobiłam....bo przecież od czegoś trzeba zacząć i na razie tyle w temacie hihihi.
Łycha fajna.

Pappu pisze...

mnie sie tam ta twoja lych bardzo podoba :*

Aśka pisze...

Mi sie podoba...ja sie na decu zupelnie nie znam...i niezauwazylam zadnego kleju!!!

Justyna (Sarmatix) pisze...

Świetna łycha. Te kwiaty i kolory super. Gdybyś nie napisała, to nie zauważyłabym klesu. Decu nie próbowałam. jesteś już drugą osobą, która pisze, że niełatwe ;) Lepiej zostanę przy rysowaniu i malowaniu, bo do klejenia jestem antytalent. jak coś kleję, to przede wszystkim przyklejona jestem ja. czasem uda sie przykleić dany motyw. nie do mnie (bo to mi zawsze wychodzi) tylko tam, gdzie trzeba ;)

Justyna (Sarmatix) pisze...

Ups, widzę mnóstwo błędów. Pisanie na moim laptopie to jednak wyzwanie ;) Pozwól, ze nie będę już poprawiać komentarza :*

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Tu znajdziesz moje prace

Nitkowy Świat na Da Wandzie !

Leśna Broszka na DaWandzie
Mini_logo

Odkryj na DaWandzie

Od: NitkowySwiat

Leśna Broszka

DaWanda Shop-Widget