poniedziałek, 6 grudnia 2010

Świąteczna wymianka i cośki z targów

Brałam udział w Świątecznej wymiance przydasi u Basi . Zaraz chciałam bardzo podziękować Basi za organizowanie tak fajnej i oryginalnej wymianki.

Oto co wysłałam do Mazionty :


Natomiast ja... Dostałam takie cudeńka. Za które bardzo serdecznie dziękuję ;-)) Gapa jestem i nie zrobiłam zdjęcia w stanie "surowym".
Prezenty te dostałam od Aneladgam . Pięć styropianowych kulek, cztery bazy do pocztówek, sześć pierścionków do serwetek, serwetnik, papierowe świąteczne serwetki i spory kupon ślicznej tkaninki.


Z kuleczek powstały bombki udekorowane wstążkami.


Na serwetniku wypaliłam taki wzór (wg .projektu męża) muszę jeszcze polakierować.


Zrobiłam dwie kartki, jeszcze dwie zostały, ale zabrakło mi na nie pomysłu.


Przyznaję się, że pierścionków i tkaniny jeszcze nie tknęłam. muszę troszkę pomyśleć... Pożyczyć maszynę do szycia, bo moja mi umarła...


******************************************************************

W niedzielę, z mężem zrobiliśmy sobie wycieczkę na Targi Poznańskie. Niestety zdjęć żadnych nie zrobiłam, bo znów gapa byłam i aparat w domu zostawiłam.
Bardzo lubię takie imprezy. Prawdziwego oczopląsu dostaję patrząc na piękne stoiska pełne cudnych prac ręcznych.

Oczywiście nie obyło się bez rozchlastania pieniążków. Oto moje zakupy: te dwa kwadraty białe to malutkie płótna wielkości 10x10 cm. , filc, czesanka drewniane bazy do kolczyków, styropinowe kulki (spodobało mi się tworzenie takich bombek), dwa arkusze papieru i cztery koraliki lawy. i ... Trzy piękne skarby. Nie umiałam przejść obojętnie obok ślicznego stoiska Decou-galeryjki i Bijou-tasi  Prace tych zdolnych Dziewczyn na żywo są jeszcze bardziej zachwycające. Same też są bardzo sympatyczne i miło było mi je poznać osobiście. Powiem więcej, miały najładniejsze stoisko z najładniejszymi pracami. Musiałam się zaopatrzyć w trzy serca decu. Jestem więc szczęśliwym posiadaczem uroczych prac Agnieszki:


Dziękuję za miłe i sympatyczne komentarze i że tu zaglądacie ;-))
Pozdrawiam gorąco.

5 komentarzy:

barbaratoja pisze...

Dziękuję za udział w mojej wymiance;-)
Świetnie,że jesteś zadowolona!

Aśka pisze...

W przyszlym roku tez sie wybiore na te targi!!! Wiel dobrego o nich slyszlam! A teraz widze te serca piekne! Nie dziwie sie, ze je zakupilas ;)

Wyminkowe cuda super!!!

agajaw pisze...

a już chciałam spytać czy spotkałaś Agnieszke
a czytam dalej że tak.Jestem strasznie ciekawa jak im poszło
Szkoda że fotek nie porobilaś

Justyna (Sarmatix) pisze...

Bardzo fajne przydasie wysłałaś :-) Świetne też dostałaś :-) Śliczne są bombki z kokardami. Bardzo mi się podoba serwetnik z wypalonym wzorem i piękne świąteczne kartki.
Ja jeszcze nie spotkałam "na żywo" żadnej z internetowych znajomych. Może kiedyś się uda. A serduszka kupiłaś przeurocze! I też lubię targi z rękodziełem, ale bardzo rzadko trafiam na imprezy z inną "zawartością" niż chińska masówka, taka sama w całej Europie

Anonimowy pisze...

same skarby...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Tu znajdziesz moje prace

Nitkowy Świat na Da Wandzie !

Leśna Broszka na DaWandzie
Mini_logo

Odkryj na DaWandzie

Od: NitkowySwiat

Leśna Broszka

DaWanda Shop-Widget