wtorek, 14 grudnia 2010

Sama słodycz dla serca

Zrobiłam w życiu chyba coś dobrego. Tam na Górze o tym pamiętają i Dali mi odrobinkę szczęścia w losowaniach. Chyba w totka zacznę grać ;-)

Zanim jednak zacznę to pokarzę Wam kochani jakie słodkości mi na serce spłynęły od  Agaty i Zuli  


Pierwsza słodycz przyszła do mnie wczoraj od Agatki  Poszczęściło mi się w losowaniu Jej rozdawajki. Załapałam się na cudną nagrodę jaką miała być śliczna patchworkowa serwetka. Agatka serce miała dla mnie i dorzuciła śliczną Świąteczną "skarpetę". Były jeszcze słodkości, które mój ślubny pochłonął i nie załapały się do zdjęcia ;-)
 Wszystko jest tak precyzyjnie uszyte. Oczy nie mogę nacieszyć tymi wspaniałościami. Ślicznie Ci Agatko Dziękuję za te wspaniałości. Ogromną radość mi Sprawiłaś ;-)

***

 Dzisiaj przyszła kolejna paczusia wygrana, od Zosi . Ta zdolna Kobieta ma talent do cudnych serwetek, do których już wzdycham od dawna. Spełniło się moje marzenie i... Zostałam wylosowana ;-D Ta piękna serwetka wykonana jest na drutach. Misternie i oczy cieszy moje.


 Zosia też wielkie serce dla mnie ma i dorzuciła mi cudeńka w postaci friwolitkowych zawieszek: aniołek, choineczka i gwiazdka. Oj w honorowym miejscu zawisną, bo jestem pełna podziwu dla tej pracochłonnej i misternej pracy, która jest dla mnie niewyobrażalna
Oczywiście była jeszcze kartka z pozdrowieniami i druga z życzeniami Świątecznymi. Mąż był uradowany, bo życzenia były również dla niego i cieszył się, że ktoś i o nim pamiętał. Oczywiście łakocie od Zosi też skonfiskował ;-))

Ślicznie Ci Zosiu dziękuję za takie piękne prace. Sprawiłaś mi nimi ogromną radość i przyjemność.

Obu miłym Panią Bardzo serdecznie dziękuję za te cudne podarki ;-)) Jesteście bardzo utalentowane i jestem szczęśliwa, że posiadam kawałek Waszej twórczości w domu ;-))

Osoby, które nie znają prac zdolnych dziewczyn polecam zajrzeć na ich blogi pełne pięknych prac:
KLIK ---> Zula  i  Agata

7 komentarzy:

Agato.Art pisze...

zapraszam po wyróżnienie:)

agajaw pisze...

Karolinko ciesze się ze podobała się
zawartość skarpete włozyłam odruchowo
bo nie poszły na kiermaszu
a co zmarnowac się ma;-)

Oaza pisze...

Jeszcze raz Agatko Ci dziękuję ;-*

kasia2609 pisze...

Ale szczęściara z Ciebie.

Justyna (Sarmatix) pisze...

Piękne prezenty dostałaś :-) Wyglada na to, że Mikołaj był w zmowie ;-) Prace Agatki znam namacalnie - są piekne i tak precyzyjnie uszyte. Zupełnie, jakby Agatka linijkę miała w oku ;-)

Zula pisze...

Miło mi, że Ci się podoba :)
Od Agaty śliczności dostałaś :)
Pozdrawiam

tkaitka pisze...

Grzeczne mamusie dostają więcej niż dzidziusie!
Gratulacje!
Prace Agatki znam z autopsji.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Tu znajdziesz moje prace

Nitkowy Świat na Da Wandzie !

Leśna Broszka na DaWandzie
Mini_logo

Odkryj na DaWandzie

Od: NitkowySwiat

Leśna Broszka

DaWanda Shop-Widget