niedziela, 10 stycznia 2016

Pierwszy w Nowym Roku.

Pierwszy post w Nowym Roku, życzę więc wszelkiej pomyślności na ten Nowy Rok, by Wasze plany marzenia się ziściły i był On dużo lepszy i łatwiejszy dla Was.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Tuż przed Świętami dostałam cudowny podarunek od Kobiety pełnej życzliwości dla mnie. Zupełnie się nie spodziewałam, jak rozpakowałam przesyłkę i przeczytałam słowa na pięknej ręcznie wykonanej kartce (jaka zawisła na mojej choince i niestety już spakowana została z innymi ozdobami, nie mam więc zdjęcia tej misternej gwiazdeczki) to łzy ciurkiem popłynęły ze wzruszenia, że ktoś czyta moje posty, że je rozumie i akceptuje. Wsparcie jest czymś bezcennym. Klamaja idealnie wpasowała się ze wsparciem, co oznacza że jest uważnym czytelnikiem moim co dodatkowym jest wzruszeniem dla mnie. Kinga wykonała dla mnie piękną poszewkę na poduszkę. Jednak ta praca jest tak misterna i tak cenna dla mnie, że nie wyobrażam sobie bym miała w tę poszewkę włożyć poduszkę i ułożyć ją na sofie. Jestem sentymentalna! Wyjątkowe przedmioty zasługują na wyjątkowe traktowanie, w tym przypadku na wyjątkową oprawę. 


Mam piękną, poszewkę z ręcznie namalowanym Tygrysem sposobem (techniką?) tribal. Jestem zauroczona tribalami i posiadanie Tygrysa w taki sposób namalowanego jest czymś cudownym!

Kingo bardzo Tobie dziękuję, sprawiłaś mi ogromną niespodziankę i radość. 
Nie umiem wyrazić słowami mojej radości! 


Jeśli nie odwiedziliście jeszcze bloga WK Hand Made prowadzonego przez Kalamję to szczerze zachęcam, Kinga tworzy cudeńka!


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Ogromną radość od minionego roku sprawia mi tworzenie kolejnych art journal, powstały już kolejne trzy, w tej dziedzinie nie należy się ograniczać i dawać upust wyobraźni, to też czymś normalnym jest posiadanie wielu pozaczynanych journali i tworzenie ich jednocześnie. Pierwszy na wierzchu to kolejny w całości skończony, dwa poniżej (jeden z magazyny, drugi wykonany własnoręcznie) są w trakcie tworzenia. 


Przy okazji na spokojnie porobię zdjęcia i pokażę jak ten wykończony dokładnie wygląda. Raczej jak jego strony są przeze mnie wykonane.


Dziś tylko dwie strony:

"piękno twórczości"


 "ogarnij chaos, dopuść piękno"


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jak pokazywałam już na moim Fanpage dostałam na Święta między innymi bardzo twórczy prezent jakim jest "kolorowanie na bezsenność dla dorosłych" wydawnictwa Amber. Książka niesamowita, pełna pięknych obrazków jakie mnie oczarowują. Kolorowanie to bardzo pracochłonne zajęcie, ale też niesamowicie wyciszające i relaksujące ;-)) Poniżej pierwszy wykończony obrazek. (są już następne)


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Pojęcie "kota w worku" na pewno słyszeliście, a czy widzieliście Kota w torebce?


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Sentencja na Nowy Rok:

"Codziennie szukam inspiracji. 
Szukam czegoś, co mnie zachwyci, 
ucieszy i co jest dowodem na to, że świat jest piękny"

Beata Pawlikowska
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
;-))


5 komentarzy:

moja-enklawa pisze...

Piękna poszewka, tygrys niesamowity!Twój obrazek - bardzo mnie się podoba. Piękny! Ja też dostałam kolorowankę,ale jeszcze się do niej nie zabrałam.Pozdrawiam serdecznie. Wszystkiego dobrego!

Veggie pisze...

Kot w torebce, ale się uśmiałam :-)

Donia pisze...

Wspaniałe prace!!! Piękne prezenty!!! Kot w torebce wygląda uroczo!!!
Serdecznie pozdrawiam:))

Kasia J. pisze...

Szczęśliwego Nowego Roku :-) Spełnienia marzeń :-)
Fantastyczny prezent dostałaś :-) Cudna poszewka na podusię.
Twoje art journale są cudowne !
Pozdrawiam serdecznie.

Jagna pisze...

jakie śliczności :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Tu znajdziesz moje prace

Nitkowy Świat na Da Wandzie !

Leśna Broszka na DaWandzie
Mini_logo

Odkryj na DaWandzie

Od: NitkowySwiat

Leśna Broszka

DaWanda Shop-Widget