poniedziałek, 22 września 2014

Bo dobrych serc jest wiele!

Nawet nie wiemy ile wokół szczerych i bez interesownych serc!
Czasem wystarczy jeden komentarz... ot, napisany pod wpływem chwili. 
Odzew tak szczery... że przez pół Polski drogą pocztową przyszły do mnie piękne i ukorzenione sadzonki Zielistki!! Szczęście moje niezmierne, po otwarciu przesyłki okazało się, że Zielistka bardzo dobrze zniosła podróż. Natychmiast wylądowała w kubku z wodą.


MiMi musiała sprawdzić cóż to na ogrodzie stoi...


Szybki wybór godnej ceramicznej doniczki - wiercenie dziur, bo tylko osłonki w domu (jakich nie lubię, wolę tradycyjne doniczki).


MiMi dzielnie nadzorowała prace wiertnicze.


W ten sposób moja Piękna i Cudowna Zielistka otrzymała  godną doniczkę!


Moja wymarzona Zielistka, jakiej w żadnej okolicznej kwiaciarni dostać nie mogłam - ze stwierdzeniem, że to roślinka czasów PRL-u i  raczej nie jest hodowana przez ogrodników. :-(( Okazuje się jednak że ta piękna roślina nadal funkcjonuje i świetnie się miewa w wielu domach.

Dzięki uprzejmości Krysi z bloga CreaDiva i ja jestem posiadaczką pięknej Zielistki! Krysia od razu po przeczytaniu mojego komentarza wpadła na szalony pomysł, że prześle mi sadzonki drogą pocztową.
Marzenia się spełniają!!

Krysiu, z całego serca i tu Dziękuję!!


Przy okazji euforii pokażę nad czym pracuję...~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Dobrych serc jest więcej... Inne Dobre Serce przesłało mi w zamian za naprawę bransoletki śliczne guziczki w złotym kolorze.


MiMi dość zwięźle wyraziła zdziwienie nad moim zainteresowaniem guziczkami... Bardzo lubię te dwa ujęcia naszej MiMi.Życzę słońca - ostatnio zbyt szaro za oknem.

;-))

13 komentarzy:

Agata Fleszar pisze...

bardzo się ciezę, że masz juz swoją wymarzoną zielistkę i niech ci pięknie rośnie, a MImi jest cudna i na każdym zdjęciu ślicznie wychodzi

Aneta pisze...

To miłe i słodkie, niesamowite że roślinka przeżyła podróż :)

Ewa Bera pisze...

Cudownie się czyta, cieszę się Twoją radością i pozdrawiam. Ewa

Wiola B pisze...

Jak miło czyta się takie posty:) Nawet nie wiedziałam , że istnieje taka roślinka, chociaż czasy PRLu co nie co kojarzę, pamiętam np. bardzo popularne wtedy drzewko szczęścia. Pozdrawiam:)

Kasia J. pisze...

I coraz częściej upewniam się, że marzenia się spełniają :-) Chociażby takie :-)
Cieszę się razem z Tobą.
Pamiętam jakiś czas temu poszukiwałam mirty - roślinka, którą dawno temu na oknie miała moja babcia i okazała się okazem nie do zdobycia... Za to teraz jestem właścicielką pięknej rosnącej sadzonki - i moje marzenie się spełniło :-)
Pozdrawiam serdecznie.

moja-enklawa pisze...

Znam ten ból gdy się szuka roślinki i nigdzie nie można jej dostać. Tym większa radość gdy wreszcie jest. A Ty się tak wspaniale cieszysz! To takie optymistyczne. Panna Mimi pięknie pozuje. Pozdrawiam serdecznie

Ina Kaźmierska pisze...

Bardzo się cieszę Twoim szczęściem Karolinko, to pozytywnie nastraja w tak szarym dniu jak dzisiejszy. Bardzo lubię oglądać zdjęcia z Twoją Mimi w roli głównej, jest cudowna. Pozdrawiam

Ilona Szczęsna pisze...

To prawda,że dobrych serc jest bardzo wiele ,a najpiękniejsze jest to,że tutaj,w tym blogowym świecie, tak potrafimy fajnie ze sobą żyć.
Współpracujemy,wspieramy sie ,obdarowujemy;)
Fajna sprawa.
Pozdrawiam

karto_flana pisze...

Tez myslalam, czy by nie wyslac zielistki, ale obawialam sie, ze nei wytrzyma dlugiej podrozy... Ale takie mile gesty ciesza ogromnie...

Anielique pisze...

O tak, bez dobrych duszyczek ten świat byłby bardzo smutny ;)

Halina - jetel pisze...

Świetny post!!!
Gratuluję roślinki. Mam nadzieję, że będzie sprawiała Ci radość.
Wszystkiego dobrego Karolinko.

CreaDiva pisze...

I ja się cieszę, że się udało i zielistka przetrwała wysyłkę bez szwanku! Szczerze mówiąc, wiedziałam, że się uda :-) A największym szczęściem jest dzielenie się tym co mamy z innymi :-)

Dusia pisze...

Miły upominek , fajnie jest móc podzielić się z innymi , pozdrawiam Dusia

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Tu znajdziesz moje prace

Nitkowy Świat na Da Wandzie !

Leśna Broszka na DaWandzie
Mini_logo

Odkryj na DaWandzie

Od: NitkowySwiat

Leśna Broszka

DaWanda Shop-Widget